הבוס שזיין אותי

הבוס שזיין אותי

מישל הכניסה את כוס הקפה למשרדו של יואב. השעה הייתה כמעט עשר בלילה, ונראה כאילו הוא לא מתכוון לסיים את יום העבודה בקרוב.

היא הייתה המזכירה האישית שלו קרוב לשנתיים, יד ימינו ואשת סודו. נישואיו עלו על שרטון חצי שנה קודם, ומאבק הגירושים היה מכוער וקשה.

יואב מצא עצמו פורק בפני מישל את אשר על ליבו, בשיחות ארוכות, כשכולם כבר הלכו לבתיהם. הוא הרים אליה את עיניו מהמחשב, מלמל תודה קצרה ושפשף את עיניו. מישל נעצרה בפתח הדלת כשקרא לה לחזור, מוצא אותה לא מוכנה כשאמר לה לפתע שהוא מת לשכב איתה כבר תקופה ארוכה.

הוא נראה מעולה לחמישים שנותיו, ומישל שפנטזה עליו בסתר כבר תקופה הסמיקה עד אוזניה.

הוא היה הבוס שלה, עסקיו חובקי עולם, וגילה מחצית מגילו. מי היה מאמין? הוא קם לקראתה, כשחייכה אליו קלות, ובשלושה צעדים מהירים הגיע עד אליה. הוא אסף אותה בנשיקה לוהטת אל בין זרועותיו, הרגיש את הלמות ליבה כנגד ליבו. בפתאומיות התנתק ממנה, השפיל מבטו לכיוון עיניה, ראה שם את היענותה חסרת המילים לקראתו.

בבעלותו היו שתי דירות דיסקרטיות בפאתי העיר אשר נתנו שירותי עיסוי אירוטי , שמלבדו אף אחד לא ידע על קיומן. הן היו מקום המפלט שלו, והם נסעו ברכבו בשתיקה מחושמלת לכיוון אחת הדירות. ידו הייתה על רגלה, אצבעותיו מלטפות את פנים ירכה. הוא חש את חום גופה ורעידתה מבעד לבד, והרגיש את הזין שלו עומד בציפייה דרוכה. הכאב שחש בביציו היה נעים, הוא נרעד קלות כשהניחה על הזין שלו את ידה, מלטפת אותו בתנועות קלות ועדינות.

עוד לפני שהדליק את האור בדירה, הוא משך אותה אליו בתנועה חדה, רועד בין ידיה כמו עלה נידף. נשימותיהם נשמעו בכל חלל הדירה, כשהתמזמזו בלהט ברחבי הבית, רגליה נפשקו לרווחה כשנשכב מעליה במיטה, הזין שלו נעצר בפתח הכוס שלה. בתנועה פתאומית, הוא נכנס לתוכה בפראות. היא נאנקה בהנאה, הכוס שלה מתכווץ בתשוקה על הזין שלו. הקצב גבר עם כל שנייה, כשהוא מזיין אותה בכל רחבי הבית בכל זווית אפשרית. הם גמרו פעם אחר פעם, לא שבעים אחד מהשנייה, זועקים בטירוף את הנאתם ושכרון החושים שלהם.

הסקס ביניהם היה מטורף, כשכל מפגש הוא באחת מאותן דירות דיסקרטיות שאהבו. כשסוף סוף קיבל את הגט המיוחל, הרשו לעצמם לצאת עם אהבתם לעולם.