יומנו של רווק – נערת ליווי שהפרידה אותי מהבתולים

יומנו של רווק – נערת ליווי שהפרידה אותי מהבתולים

נשארתי רווק שנים הרבה אחר כך אבל הבטחתי לעצמי שאני לא אעשה אהבה בלי אהבה וכן נשארתי בתול. שואלים אם יש דבר כזה בגיל 23? מסתבר שכן, זה מה שגדלתי ועל כך חונכתי ושזה לא קרה החלטתי לפנות אל נערות ליווי. מה כבר יכול להיות? אין כמו להגיע לידיים של מישהי מדהימה ביותר שיודעת ואוהבת את מה שהיא עושה? כל הזמן הזה הייתי רואה סרטים כחולים, פותח את הרוכסן, מוציא את הכלי המרשים שלי ומביא לעצמי ביד. זה היה כיף, אבל בשלב מסוים די, זה נמאס לי, אני חייב סקס אני רוצה שינוי אני לא יכול יותר לענג את עצמי, בדיוק שם נכנסה לפרק נערת ליווי מושלמת, מישהי אחרת שהשאירה לי זיכרון ועליה אני רוצה לספר לכם כאן.

אדריאן אחת מיני נערות ליווי מדהימה שחורת עור ושיער, תמיד היה לי פטיש לנשים שחורות, ראיתי אותן זזות בפורנו מדהים ומתגרה מזה בכל פעם מחדש, וואו זה היה מדהים ומחרמן כאחד. כשהיא באה אליי הביתה לא היה צריך לדבר איתה יותר מדי, היא הייתה בנויה לתלפיות, מושלמת, חזה מדהים וזקור, פטמות יפות וקטנות, חיוך מושלם, בטן חלקה ואם זה לא מספיק ישבן עסיסי כמו שני תפוחים שווים ויצוקים בדיוק כמו שראיתי פעם באחת בחוברת שקניתי מאחת מיני חנות סקס מדליקה .

מתחת למעיל שלה לא היה יותר מדי, רק נותר לדמיין וכמה שיותר. היא התחילה לרקוד סביבי, מנשקת אותי, נוגעת לי באיבר ולפני שהבנתי מה קורה היא כבר מצצה לי, הזין שלי היה בתוך הפה שלה ורציתי כל כך לגמור אבל היא לא הרשתה לי. היא ניצחה על כל המהלך הזה היא אמרה שעכשיו זה תורה.

היא השכיבה אותי על המיטה, היא ידעה שאני בתול וזה הדליק אותה יותר. היא קשרה את ידי עם העניבה שהייתה לצד המיטה ולאט ובזהירות כאילו מבתקים בתולה הכניסה את עצמה לתוך הזין שלי, פתאום הרגשתי וואו, הרגשתי איך הזין שלי עוטף את הכוס שלה או יותר נכון הכוס שלה עוטף אותי.

פתאום אני מזיין , וואו אני כבר לא בתול, מדהים, אני מרגיש את הדבר המושלם הזה ופתאום כאילו נולדתי מזה. היא מסתובבת על ארבע ואני מזיין אותה בדוגי סטייל מטורף. וואו כאילו נולדתי לזה, אני מזיין אותה חזק בטירוף, מרגיש איך הכוס שלה נפתח אליי ואני גומר בתוכה בטירוף, בשלב הזה אני כבר לא יכול להתאפק יותר ואני מתפרץ אל תוכה בלהט, מרגיש איך הזרע שלי ניגר אל תוכה, זהו יש בהחלט שלב שאי אפשר לוותר וזהו לא מוותר על הדבר המושלם הזה.. היא בטוח תראה אותי שוב.. אתם יכולים להיות בטוחים בזה.