מיומנה של נערת ליווי חרמנית

מיומנה של נערת ליווי חרמנית

כשהציעו לי את זה זרמתי, אני אוהבת סקס, תמיד אהבתי אז מה רע להתפרנס מזה. בדיוק כאן רציתי לשתף אתכם עם כמה וכמה מצבים לוהטים שחוויתי עם גברים וגם עם נשים ביחד, מפגשים שווים ביותר שלא יכולתי לפספס. הקטע הוא שהכי כיף זה לקבל את הכסף ובו זמנית לעשות סקס ולהתנסות במגע מדהים ונעים עם כל אחד ואחת ואפילו עם קבוצות.

כן, אני מגדירה את עצמי נימפומנית, לא לחינם שאני עובדת בתור אחת מיני נערות ליווי ואחת הטובות באמת אני לא מזייפת. כשפגשתי למשל את א' הוא היה אחרי שהייה ממושכת בחול, היה לו קטע מוזר כזה להתעלל בנשים שהוא מזיין, אני זרמתי, אני מתה על סקס קשוח, אני אוהבת שנושכים אותי, מכים אותי ומזיינים אותי תוך כדי וא' זה מה שהוא רצה כנראה ולזה הייתי ערוכה ומוכנה בדיוק.

 נפגשנו בסודיות מוחלטת באחת מיני דירות דיסקרטיות בעיר, הכול בשקט, הבנתי שהוא נשוי הוא לא רצה שיידעו מזה. הוא קשר אותי למיטה, השיל ממני את כל הבגדים, הוא נכנס לשירותים ויצא עם בגדים של שולט, עם השוט, הוא החל לטייל לי בגוף, תוך כדי שהוא מענג אותי, מעביר אותו בכל נקודה ונקודה הוא הצליף קלות ויכולתי להרגיש את הכאב הענוג שולט בי. תוך כדי הוא נישק, אבל לרוב הוא צבט, שם על הפטמות שלי אטבים מיוחדים וליקק אותן בו זמנית.

כמה זה ענוג, מעולם לא התנסיתי בזה, זו הייתה פעם ראשונה שעשיתי סקס שהוא כולו שולט ונשלט. הוא גרם לי לעשות הכול, ללקק את כפות הרגליים שלו, לאחר ששם לי על הצוואר את הקולר, הרגשתי כמו כלבה אבל סקסית למדי, הוא הסתובב איתי בחדר, העמיד אותי מול הזין שלו וגרם לי להכניס אותו לפה, מצצתי לו בהנאה שאין לתאר, בשלב מסוים הוא אמר לי תתחנני שאזיין אותך וכמובן שזרמתי.

נשכבתי על המיטה, הוא קשר את הרגליים שלי כאילו היה איזה סוג של גניקולוג, ליקק לי את הכוס ובין לבין הצליף בי עם השוט הלוהט שהיה לו ביד ואז חדר אליי בחוזקה.

הוא המשיך להדק אותי אל הקיר, וזיין אותי שרגליי כרוכות סביבו, ההתרגשות הייתה בשיאה, הרגשתי שמרגע לרגע זה הולך ומתחזק, התחושה המדהימה הזאת לא נגמרת, זה חוזר שוב ושוב כשאני מרגישה איך אני יושבת עליו והוא מזיין אותי חזק בעמידה, הדבר הבלתי נשכח הזה היה חלק ממני.

פתאום יכולתי לשמוע את האורגזמה שלו בתוך האוזן שלי, גונח, הזרע מתפרץ לכל עבר, הזרע שלו יוצא ממני, אבל אני מרגישה את החמימות יותר ויותר וכבר ברגעים האלו עולה לי בראש איך זה ממשיך מכאן… האיש הזה מחרמן אותי ברמות שאין לתאר.

אין פלא שלאחר יום הוא הזמין נערות ליווי בטבריה ובכל הארץ.