פעם ראשונה עם נערות ליווי

פעם ראשונה עם נערות ליווי

קוראים לי אליה, אני אישה וכן אני אוהבת נשים, אני מעולם לא הייתי עם אישה וכשהמליצו לי על כריסטין, נערת ליווי מושלמת מהמרכז התרגשתי. רציתי ללמוד את רזי הסקס עם אישה, אני אישה שאוהבת נשים אבל אף פעם לא הייתי עם אישה, אפשר להאמין. היה לי חוסר ביטחון, התביישתי שאני לסבית אבל לא חוויתי מין, למעשה אני בתולה בגדול, לא יודעת לדבר עם אישה, לא יודעת מה אישה אוהבת ורוצה שתלמד אותי מה הכוונה שמענגים אישה וכך הכרתי אותה- אוח היא הייתה מושלמת, כריסטין הלוהטת זו שקשה לי לשכוח גם ברגעים שאני מספרת את הסיפור הבא.

נמאס לי מהפחדים, מהחרדות וכל מה שמסביב, הפגישה שלי עם כריסטין נערת ליווי שקיבלה אותי כן לא אחר מאשר דירות דיסקרטיות בירושלים עשתה את שלה. שיער מושלם, פנים מדהימות , עור חלק והמגע, אוח המגע זכור לי עד היום. היא הייתה שובבה, חטובה וסקסית בטירוף.

נפגשנו אצלה בבית, זו הייתה אווירה אחרת, משהו שלא הכרתי, היא מזגה לי יין ולפני ששמתי לב כבר לגמתי את כל הכוס, שתיתי לרוויה. זה עשה לי ראש טוב ולא הבנתי מה באמת קורה כשהיא נישקה אותי במתיקות וואו אי אפשר היה לפספס את זה. היה בה משהו מדהים, תמים, משהו שמסמן המון ביישנות אבל חרמנות שרציתי וחיפשתי, ללמוד את כל סודות האישה, המין האוראלי, הנשיקה הלוהטת בכוס הרטוב והלח ועוד.. כל כך הרבה עבר לי בראש וכשפגשתי את כריסטין החלומות שלי כמו התגשמו מעצמם.

אז פתאום, ככה בלי סימן יתר אני בלי בגדים, היא משילה את החצאית שלי, הפה שלה כבר על הכוס שלי, מלקקת אותי בטירוף, מלמדת אותי מזה מין אוראלי טוב. היא ליקקה אותי בתאווה ואמרה לי… מותק עכשיו תורך, כמו מלמדת אותי את רזי הדברים המושלמים, אני פתאום לוקחת את הלשון שלי ומלקקת אותה, דוחפת את הלשון ורואה איך אישה מתענגת ממני, ממש כך. הקץ לחוסר הביטחון פתאום עפתי בעבר, שמעתי את ההתפתלות ואת ההתנשפות שלה, מתענגת גניחות שאין לתאר.

היה התיישבה והוציאה מהתיק משהו ענק, אחר כך הבנתי שזה דילדו, היא כרכה אותו לפלג הגוף התחתון, סיבבה אותי ותקעה אותי חזק עם הכלי המשובח והמדהים הזה שלה. הרגשתי כאילו אני יורדת לשמיים ובחזרה, האורגזמה הייתה חזקה יותר ממני. וואו התחושות האלה שאין לתאר.

היא נשכבה על הגב וביקשה שארד לה עוד קצת, משחקת עם האצבעות שלה בכוס הרטוב שלי עד שגמרתי כמו מטורפת- בפעם הראשונה השפרצתי את האורגזמה שלי לכל מקום ולכל נקודה. בפעם הראשונה הרגשתי בעננים, הבנתי מזה לעשות סקס מדהים בין אם זו נערות ליווי אילת או אישת הים ? מזה משנה, זה היה נפלא.