נערות ליווי שוות

נערות ליווי שוות

הרגשתי איך אותה נערת ליווי ידעה את העבודה, הזין שלי זז לה בתוך הכוס הרטוב והמושלם הזה שלה במהירות, במשך כל הזמן ניסיתי להשהות את הגמירה, לא רציתי שזה ייגמר וזה מה שבגדול זכור לי הכי חזק. אורגזמה, מה בסך הכול בן אדם צריך או מבקש? חום כזה, לשכב זה לצד זו, נערות ליווי באמת היו חלק מהאהבה שלי וכך גם מצאתי את עצמי בהולנד שפגשתי את מרינה המדהימה שעבדה שם בחלונות האדומים כאחת מיני נערות ליווי רבות , חייכה אלי מתוך איזה חלון וסימנה לי עם האצבע לגשת אליה מאחורי הקלעים.

היא רקדה לי קצת מאחורי מסך מסוים ומשם זה התחיל, וואו זה התחיל, יכולתי להרגיש איך זה התחיל, משם זה התחיל, מהמופע המדהים הזה וכבר ברגעים שאני מזיין אותה יכולתי להרגיש איך הכול מסתחרר סביבי. אני מרגיש בכל פעם מחדש שאני מזיין אותה מחדש, מרגיש איך אני חודר אליה חזק, היא תופסת לי את הביצים מאחור ואני מזיין אותה כשאנחנו שנינו בעמידה.

בשלב הזה הווילון והחלון נשארו מאחור, פתאום אני מרגיש את זה חזק ביותר, "אחלה זונה" אני אומר לה והיא בכלל לא מבינה את השפה. בעודי מזיין אותה חזק, אני מדמיין איך זיינתי לא מזמן אותה ועוד נערת ליווי שווה אחרת בישראל. מה יותר טוב נערת ליווי ישראלית או זרה? היא שואלת אותי באנגלית ואני סותם לה את הפה מתיישב ומושיב אותה על הזין הזקור והחזק שלי.

פתאום מבלי לתת לי שום התראה היא החלה למצוץ לי את הזין, אני מרגיש את המציצה שלה כאילו אני ממש מזיין אותה. מרגיש את זה, כמו פה ככה כוס, מרגיש איך הוא צר, היא בהחלט יודעת למצוץ. פתאום אני רוצה לזיין אותה מאחור והיא נכנעת, מסתובבת ונותנת לי לזיין אותה חזק, נותנת לי להרגיש איך זה מגיע מאחור ומזיין אותה חזק כמו שהיא רוצה או אוהבת או יותר נכון כמו שאני אוהב ורוצה.

דמיינתי אותי מזיין אותה עם עוד גבר, אחד מקדימה ואני מאחור, שנינו יחד על אותה האחת וכבר יכולתי לזמן את זה בראש. אני מזיין מכיוון אחד והוא מזיין מהכיוון האחר ואפילו יש עוד אחד שלו היא מוצצת, אוח אני אוהב אורגיות ורק המחשבה הזאת גרמה לזרע שלי לפרוץ לכל עבר, פתאום הרגשתי איך אני עושה את זה חזק, איך אני גומר בתוכה כמו מטורף.

כשהיא עדיין לא גומרת שהזרע שלי עדיין בתוכה אני מוריד אותה לרצפה ויורד לה ירידה טובה, רואה איך היא מתמוגגת, גומרת כמו מטורפת והזרע שלי נטמע בתוך השפיכה המדהימה הזאת שלה….. מה שבטוח, תהיה כאן עוד פעם נוספת ….